Vintage schatzoekers zoeken niet op zolder
Herken je het gevoel om stiekem even bij iemand een kijkje op zolder te nemen? Zo spannend wat iemand bewaart en waarom. Welk verhaal zit erachter. Ik herinner me de keer dat ik met mijn vader en broer tapijt moesten leggen op een voorzolder van een kerk. Mijn paps was ook altijd nieuwsgierig en nergens bang voor. Maar deze zolder gaf mij een heel onheilspellend gevoel, al die beelden en kruizen die door elkaar heen stonden. Toch zou dit een prachtige inkoopbron zijn geweest voor de Brocanteschuur. Helaas helpt Sil me uit mijn droom, want op de Nederlandse zolder is niet veel meer te vinden. Voor speciale spullen moet je toch de grens over volgens de vintage schatzoekers.
Geluksgevoel
Waarde
Design klassiekers
De twee Venrayse Vintage schatzoekers hebben ook een speciaal neusje voor echte Design klassiekers. Sommige items komen wel in de winkel te staan, maar de meeste hebben direct een bestemming. Architecten en Interieurstylisten (ook buitenlandse) hebben de weg naar Sil en Anita inmiddels ook al gevonden. Speciaal op hun verzoek wordt er gedurende de reis gericht gezocht naar design van de vorige eeuw.
Brocanteschuur
Alle vondsten worden mooi gestyled in de Brocanteschuur. Deze winkel vind je in hartje Venray. Daar begint jouw zoektocht naar een voorwerp met een verhaal.
Vintage Schatzoekers
Wil je meer informatie, kijk dan op de website van de Brocanteschuur.